Anadolu Yakası Eşya Depolama - İstanbul Evden Eve Nakliyat - PRONET Nakliyat - Taşımacılık - Şirketi

Blog

Ekim 15, 2021

 Anadolu Yakası Eşya Depolama

İstanbul’un Asya’ya uzanan kısmını oluşturan Anadolu Yakası eşya depolama potansiyeli açısından Avrupa’dan sonra geliyor. Kadıköy, Adalar, Üsküdar, Ataşehir, Beykoz, Maltepe, Şile bölgenin popüler ilçelerini oluşturuyor. Asya tarafı yüzölçümü bakımından Rumeli Yakası’na göre daha küçük kalıyor. Nüfus olarak da Avrupa Yakası’nın gerisinde olsa da son yıllarda giderek kalabalıklaşıyor. Bu artan nüfusla birlikte eşya depolama şirketleri oranında da bir artış gözleniyor. Talebin yükselmesiyle birlikte bölgede nakliye ve depolama pazarı genişliyor.

 

Anadolu Yakası Eşya Depolama Firmaları

Mülkünü depolarda tutmak isteyen tüketiciler birbirinden farklı gerekçelerle depolama firmalarına başvuruyor. Ev eşyası depolama hizmeti almak isteyenlerin önemli bir kısmını evlilik hazırlığı yapan tüketiciler oluşturuyor. Çeyizlerinin evde yıpranacağını düşünerek özel koşulların bulunduğu eşya depolama Anadolu Yakası firmalarını tercih ediyorlar. Öğrenciler okulları bittiğinde veya memlekete gittiklerinde parça eşya depolama yaptırıyorlar. Bazı vatandaşlar yer darlığından ötürü evlerine fazla gelen mülkleri için Anadolu Yakası eşya depolama firmaları ile irtibat kuruyorlar.


Yüksek Güvenlik Ortamı

Bazı vatandaşlar; yazlıklarına kışın tadilat yaptıklarında veya onları sattıklarında eşyalarını depolara veriyor. Ziynet eşyalarının çalınmasından kaygılananlar da Anadolu Yakası eşya depolama şirketleri ile anlaşıyor. Buralardaki yüksek güvenlik ortamında mülkleri çalınmadan muhafaza ediliyor. Evini kiraya veren veya satan tüketiciler de kiralık depo arayışına giriyor. Depoların tutulma süreleri aylık, birkaç aylık olabileceği gibi yıllık da oluyor. Bu tüketicilerin tamamı ilk olarak internette İstanbul depo kiralama Anadolu Yakası şeklinde sözcüklerle arama yapıyor.

 

İstanbul Anadolu Yakası Eşya Depolama

Asya tarafında çok sayıda depolama şirketi bulunsa da hizmet kaliteleri tatmin etmiyor. Pronet gibi sektörde yılları devirmiş eşya depolama şirketleri ile anlaşanlar sıkıntı yaşamıyor. Sorumluluk bilinciyle faaliyet yürüten bir işletme olarak İstanbul Anadolu Yakası Eşya Depolama hizmetini kusursuz sunmaya çalışıyoruz. Anlaşma öncesi verdiğimiz tüm sözleri yerine getiriyor hatta sözleşme imzalıyoruz. Mülkünüze emanetimizmiş gibi sahip çıkıyor, Anadolu Yakası eşya depolama hizmeti için dürüst bir ekiple faaliyet yürütüyoruz.

pronetevdenevecom

Anadolu Yakası Eşya Depolama

 

Ev Eşyası Depolama

Bize ulaşan müşterilerin önemli bir kısmı ev eşyası depolama için başvuruyor. Onları özel kılıflara sararak odalara koyuyoruz. Mülkleri kaliteli cam binalarda bulunan depolarımızda muhafaza ediyoruz. Düzenli olarak temizliklerini ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Anadolu Yakası eşya depolama şirketleri arasında lüks binalarımızla dikkat çekiyoruz. 7/24 çalışan kameralarımızla eşyalarınız güvenlik ekipleri eşliğinde korunuyor. Parça eşya depolama için başvuran tüketicilerin mülkleri de aynı titizlikle korunuyor. Yaz aylarında eşyalarınızın sıcaktan etkilenmemesi için klimalar çalıştırıyoruz.

 

Ofis Eşyası Depolama

Bizlere ev eşyalarının dışında şirket eşyalarını depolamamız için de başvuruyorlar. Mesela şirketler küçülmeye gittiğinde yeni binalarına mobilyaları, dosyaları sığmıyor ve ofis eşyası depolama şirketleri ile irtibat kuruyorlar. En fazla talep ofis evraklarıyla ilgili oluyor. Firmaların resmi evrakları güncel olarak kullanılmamakla birlikte onların senelerce saklanması gerekiyor. Bu evraklar kaybolduğu veya zarar gördüğü takdirde şirket yöneticileri yasal yaptırımlara maruz kalabiliyor. Ayrıca şirket binalarının bu belgeleri barındıracak yeri kalmayınca depo kiralama yolunu seçiyorlar.

 

Anadolu Yakası Eşya Depolama Fiyatları

Depolarımızda ofis malzemelerinizi özenle saklıyor, resmi evrakları kilitli kutularda tutuyoruz. Ofis mobilyalarınızı da ev eşyaları gibi saklıyoruz. Tüketiciler depo kiralamaya fazla ücret ödemekten kaçınıyorlar. Biz de Pronet olarak Anadolu Yakası eşya depolama fiyatları konusunda tüketicilerin lehine ücretler belirliyoruz. Onları yüksek masraflar altına sokmuyor, dönem dönem indirimler sunuyoruz. Bazı meslek gruplarına özel indirimler yapmayı da ihmal etmiyoruz. Anadolu Yakası depo kiralama fiyatları mülkünüzün hacmine, sayısına ve kiralama süresine göre belirleniyor. 

 

nakliyat
About admin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir