Ataşehir Evden Eve Nakliyat - İstanbul Evden Eve Nakliyat Firması -İstanbul Kaskolu En İyi Nakliye Şirketi

Blog

Nisan 11, 2021

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat hizmetlerini sunan firmamız, nakliyat ihtiyacına duyan taşınacak olan herkes için hizmet sunar. Taşınması gereken eşyaları alarak yeni adreslerine ulaştıran firmamız, müşterilerin nakliyat işlerinin kolay olmasını sağlar. Evden eve nakliyat hizmetlerimiz arasında ekspertiz hizmetimiz, paketleme hizmetimiz, tamir hizmetlerimiz yer alır.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat hizmetimiz içerisinde yer alan ekspertiz hizmetimizin amacı eşyaların taşınmasının planını yapmak ve uygulamaktır. Ekspertiz görevlimiz eşyaların taşınacağı adreste eşyaların mobilya, kırılacak eşya, teknolojik eşya, beyaz eşya şeklinde ayırır. Ekspertiz eşyaların adetini not alarak, paketlenmesi ve gerekli plan işlemini tamamlar.

Ataşehir Evden Eve Nakliye

Ataşehir evden eve nakliyat işlemlerimiz ilk olarak ekspertiz görevlimizle başlar. Sonrasında paketleme görevlilerimiz eşyaları paketleyerek plana uygun şekilde sıralar. Bu işlem sonrasında eşyanın sayısına ve niteliğine göre en uygun araç adrese gelir. Taşınacak olan eşyaların üst jkatta olması durumunda asansör sistemi kurulur.

Ataşehir Evden Eve Taşımacılık

Eşyaların hazır olması durumunda araca alınması işlemi yapılır. Öncelikle kırılmayacak canlı olmayan mobilya tarzındaki eşyalar arka kısma gelecek şekilde yerleştirilir. Devamında ise beyaz eşyalar taşınır. Aracın arka kısmına yani ilk olarak taşınacak kısma kırılabilecek hassas eşyalar dizilir. Firmamızın çalışanları bu işlemi en mantıklı şekilde bir prensibe göre yapar.  Eşyalar araca yerleştirilirken boşluklar en iyi şekilde doldurulur. Firmamızın diğer firmalardan farklı bir prensiple çalışıyor olması, kazaların önüne geçerek taşınmanın en uygun usulle yapılmasını sağlar.

Ataşehir Ofis Taşımacılığı

Taşınacak ofisleriniz için firmamızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren gerekli hazırlıklar yapılır. İlk olarak ofisin yeni adresi ve eşyanın taşınacağı adres alınır. Ofis eşyalarının paketlenmesinin ardından, araçla yeni adrese götürülür. Adreste eşyalar taşınarak müşterinin istediği yere uygun şekilde yerleştirilmesi yapılır. Taşınması kolay olsun diye daha öncesinde sökülen eşyalar tekrar monte edilir. Eşyaların kontrolünün sağlanmasının ardından müşterilerimizle tekrar görüşerek işlemleri tamamlarız.

İstanbul Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat hizmetlerimizi yerine getirirken alanında uzman olan bir ekip görev alır.  Firmamızın çalışanları arasında yer alan nakliyattan sorumlu olan görevlimiz müşterilerimizle daima irtibat halindedir. Herhangi bir problem durumunda anında yardımcı olur. Firmamız nakliyat işlemleri sırasında ilk olarak eşyaların güvenliğini sağlar. Bu durumun en iyi şekilde korunabilmesi için gerekli sözleşme ve sigortalama işlemini yerine getirir. Firmamız bu sözleşmeleri ile müşterilerinin de hakkını koruma altına almayı amaçlar.

Evden Eve Nakliyat Ataşehir

Ataşehir evden eve nakliyat hizmetimizi yerine getirirken müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak için elimizden geleni yaparız. Ancak müşterilerimizin yararına da olsa yapılması gereken hiçbir tedbirden kaçınmayız. Öncelikle eşyaların güvenliği için araçları ve paketlemeleri uygun şekilde yaparız. Firmamızdan hizmet alan müşterilerimizin taşınma işlemleri son bulana kadar durumdan sorumlu oluruz. Eşyaların başına herhangi bir kırılma, hasar alma gibi durumlar gelirse firmamız bu hasarı telafi eder.  Müşterilerimizi hiçbir konuda verimsiz bırakmadan işlerimizi sorumluluk alarak yaparız.

Evden Eve Taşımacılık Ataşehir İstanbul

Evden eve nakliyat hizmetlerimiz, müşterilerimizin iletişime geçmelerinin ardından, gerekli bilgilerin alınmasının ardından yerine getirilir. Firmamız çalışanları eşyaların taşınması konusunda büyük emek harcar. Firmamızın araçları da eşyaların güvenli bir şekilde taşınması için profesyonel bir şoförü bulunur. Taşınma işlemi hangi mekan için olursa olsun oldukça zordur. Taşınma sırasında müşteriler fazlaca stres yaşar. Bu stres firmamızın profesyonel çalışanları tarafından ortadan kaldırılır. Ayrıca hizmetlerimiz arasında yer alan asansör hizmetimiz sayesinde güvenli bir taşınma işlemi hızlıca yerine getirilir.

nakliyat
About admin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat